SGK’lılar için fark yok tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık sigortası  ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanamayacağınız uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı hastanelerden fark ödemeden yararlanın.

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık sigortası

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık sigortası

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Yepyeni bir dönem başlıyor!

Tamamlayıcı Fark Yok Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) kapsamında yer alan sigortalı, eşi ve çocuklarını MAPFRE SİGORTA çatısı altında tam olarak güvence altına alıyoruz.

Özel sağlık kurumlarında Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak için sunmuş olduğumuz  Fark Yok Sağlık Sigortası’na ekonomik prim ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.

   Fark Yok Sağlık Sigortası ürünü için özel oluşturduğumuz, anlaşmalı sağlık kurumlarında, Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlardan ve SGK anlaşma kapsamındaki kadrolu hekimlerin sunduğu özel sağlık hizmetlerinden (gerek ayakta gerekse yatarak tedavilerde) teminat kapsamı içerisinde yararlanabileceksiniz.

Detaylı bilgi ve destek için   0554 315 8081  numaralı telefondan bizimle direk iletişime geçin ya da priminizi hesaplayın’ı doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayın!

Bu ürünümüzle ilgili görüş ve önerilerinizi ise İLETİŞİM formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.Yada cep telefonundan sitemize giriyorsanız Whatsapp resmine tıklayarak direkt bize ulaşabilirsiniz.


Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık sigortası Hakkında Sık Sorulan Sorular

ZEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Bati Mah.Ihlamur Sok.Çadırcı İş Merkezi. No:20 K:1 D:44 Pendik / ist

0554 315 80 81

zerensigorta@hotmail.com

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.