20 Haz 2014
Haziran 20, 2014

Hayat Sigortasi pendik

0 Yorum

Hayat Sigortasi pendik ;Hayat ve Risk Ürünleri

    Hayat sigortası yaptırmak olası bir yaşam kaybınız olması durumunda ailenizin, kalıcı bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda da kendinizin yaşam standardını ve aynı zamanda sevdiklerinizin yaşam standartlarını koruyabilirsiniz, çocuklarınızın eğitimlerine daha rahat devam etmelerini sağlayabilir ve geleceklerini güvence altına alabilirsiniz.

Hayat Sigortasi pendik

Hayat Sigortasi pendik, öncelik olarak ana teminat olan vefat teminatını içermektedir.

    İstenmeyen bir olay sigortalının başına  gelmesi sonucunda, vefat durumunda devreye girmektedir. hayat sigortasi pendik , sigortalının önceden belirttiği  lehtar veya kanuni varislerine sigorta poliçesi içerisinde  belirtilen teminatları ödeyerek mali güçlüklerin yaşanmasını engellemektedir. Vefat teminatıyla birlikte  ödenecek ek primlerle Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Maluliyet, Kaza Sonucu Tedavi Masrafları, Kritik Hastalıklar v.b. teminatlar da satın alınabilmektedir.

    Hayat Sigortaları için ödenilen primler, Türk lirası veya dövize endeksli (ABD Doları, Euro) olarak seçilebilmektedir. Prim ödeme zamanları, ürünlere göre değişebilmektedir.Bu ödemeler, poliçe başlangıcında peşin, aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık ödeme seçenekleri mevcuttur.

hayat sigortası pendik

Hayat Sigortası pendik1

 

 

 

 

ZEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. hayat sigortasi pendik

S

Bati Mah.Ihlamur Sok.Çadırcı İş Merkezi. No:20 K:1 D:44 Pendik / ist

0554 315 80 81

zerensigorta@hotmail.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.