04 Tem 2014
Temmuz 4, 2014

Prim İadeli Hayat Sigortası

0 Yorum

Prim İadeli Hayat Sigortası , sizin olanı size geri vermektedir…

Bildiğinizin ötesinde olan bir Hayat Sigortası…

      Prim İadeli Hayat Sigortası Şimdiye kadar duymuş olduğunuz ve bildiğiniz tüm hayat sigortalarına alternatif olarak sunuyoruz.

Peki nasıl oluyor?…

    Prim İadeli Hayat Sigortası ,Tüm sevdiklerinizi güvence altına alabildiğiniz ve  süre sonunda hayatta olmanız durumunda ödediğiniz primlerinizin hepsini geri alabileceğiniz bir hayat sigortası sunmaktayız:

Prim İadeli Hayat Sigortası

Prim İadeli Hayat Sigortası Broşürü

Prim İadesi Teminatı

    Prim İadesi Teminatı ile sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunuyoruz; geleceğinizi güvenceye almak için seçtiğiniz sigorta süresi sonunda ödemiş olduğunuz primlerin tamamı size iade edilmektedir.
‘Prim İadeli Hayat Sigortasnın sunmuş olduğu iki alternatiften size en uygun olanını seçip hem geleceğinizi hem de sevdiklerinizi güvenceye almış olursunuz. Seçeneklerden maksimum 5 yıllık Prim İadeli Hayat Sigorta ya da minimum 12 yıldan başlayarak sizin tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar olan Prim İadeli Hayat Sigortası seçeneğini tercih edebilirsiniz. Primlerinizi de aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödeme seçenekleri ile kendiniz planlama yapabilir ve böylece avantajlı bir geleceğe adım atmıs olursunuz.

    Ne kadar tedbirli ve sağduyulu olursanız olun hayatin ne getireceğini bilemeyiz.  Hayat Sigortanız olduğu süre içerisinde  vefat etmeniz durumunda sevdiklerinize kalacak olan teminatı sağlayabilirsiniz.

Kimler Hayat Sigortası’na sahip olabilir?

    Poliçe bitiş yaşı 75 olmak üzere 18 yaş üzeri, medeni haklarını kullanma ehliyeti olan bütün bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

ZEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Batı Mah. Ihlamur sok. NO:20 k:1 Ofis:44 Pendik / ist

tel: 0554 315 80 81

zerensigorta@hotmail.com
zeynep@zerensigorta.com.tr

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir