20 Haz 2014
Haziran 20, 2014

Sağlık Sigortası

0 Yorum

 

Sağlık Sigortası Nedir

 

   Dilediğiniz doktor veya sağlık kuruluşu hizmetinden sağlık sigortası ile faydalanabilmeniz için Zeren Sigorta yanınızda. Sigortalıların, geçirmiş olduğu  herhangi bir kaza veya hastalık sonucu yatışlı veya yatışsız yapılan müdahale masrafları sadece yurtiçinde değil dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar teminat altına alınır. Kurumsal sağlık sigortası paketleri ile, sağlanan vergi avantajının yani sıra, düşük masraf ve yüksek kalite ile çalışanlarınızın her zaman yanındayız.

sağlık sigortası

sağlık sigortası

Bireysel Sağl. Sigortası

 

   Bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi 100%’e kadar güvence altına almaktadır. Bireysel Sigorta kapsamı içerisinde sunulan zengin secenekler ile ailenizin, kendinizin, sevdiklerinizin sağlığını en uygun sağl. sigortası poliçesiyle güvence altına alın. Zengin sağl. sigortası seçenekleri , prim ödemeleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek  öğrenebilirsiniz.

 

Kurumsal Sağlık Sigortası

 

Şirketinizin çalışanları ve aile bireyleri için bütçenize uygun olarak geliştirilmiş olan Kurumsal Sigorta seçenekleri ile şirketinizi güvence altına alır. Çalışanlarınızın memnuniyetini artırma adına   çözüm ve deneyımlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal sağ. sigortası genel şartlari içerisinde  yurtiçi  yada yurtdışında dilediğiniz doktor ve sağlık durumunda hizmet alabilirsiniz. Sahip olduğumuz anlaşmalı kurumlardan , sigortanızdan kolayca faydalanabilirsiniz.

 

ZEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Batı Mah. Ihlamur sok. NO:20 k:1 Ofis:44 Pendik / ist

tel: 0554 315 80 81

zerensigorta@hotmail.com
zeynep@zerensigorta.com.tr

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir