Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 392 tl’den Başlayan Fiyat

Basında:


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Avantajları!

  • 8 defa Ücretsiz Ayakta Tedavi
  • Limitsiz yatarak tedavi
  • Size özel suit oda  özel hemşirelik hizmeti
  • Onkolojik tedavilerde özel destek
  • Kan tahlillerinizde ve görüntüleme işlemlerinizde katılım paysız güvence

Şimdi Size Özel Priminizi Hesaplayın!

Priminizi Hesaplayın

Anlaşmalı 300’den fazla özel hastanelerde geçerli tamamlayıcı sağlık sigortası ile fark ödemeden ayrıcalıklı sağlık hizmetlerinden faydalanın ailenize çok daha iyi bakın!

NEDEN FİYATI UCUZ?

    Özel hastanelerdeki bu fark ücreti için kamu, sigorta şirketleri ve özel hastaneler anlaşarak, özel bir sağlık sigortası geliştirdi. Adı da, ‘tamamlayıcı sağlık sigortası’. Uygulama henüz yeni. Yeni olmasına rağmen son bir yıl içinde 145 bine yakın kişi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdı.

    Peki, neleri kapsıyor ve diğer özel sağlık sigortalarından farkı ne? Sigorta; SGK ile anlaşmalı özel hastanelerin gerek yatarak gerekse ayakta tedavilerde talep edeceği her türlü fark ücretini kapsıyor. Hani, yoğun bakım sonrası bir hafta hastanede tedavi gördünüz, önünüze konan 10 bin liralık faturanın 5 binini SGK karşıladı, kalan 5 binini de siz cepten ödemek zorunda kaldınız ya; işte o 5 bin liralar için tamamlayıcı sağlık sigortası yapılıyor ve o parayı da sigorta şirketi ödüyor. Böylece özel hastaneden beş kuruş ödemeden çıkıyorsunuz. Aynı şekilde doktor muayene ücreti de dahil tüm sağlık harcamalarında; SGK’nın ödemediği giderler ve özel hastanenin talep ettiği farklar sigorta tarafından karşılanıyor.

    Diğer sağlık sigortaları ise SGK payıymış, fark ücretiymiş, sosyal güvenceniz varmış yokmuş; bunlara bakmadan, tüm özel hastanelerdeki tüm sağlık giderlerini kapsıyor. O yüzden de pahalı. En düşüğünün yıllık primi 3 bin liradan başlıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası ise sadece SGK’nın anlaşmalı olduğu özel sağlık kurumlarında geçiyor ve SGK’nın ödemediği ile hastanenin talep ettiği kısmı karşılıyor. O nedenle fiyatı ucuz; yıllık primi sadece   392 TL’den başlıyor. Prim yaşa göre de değişkenlik göstermektedir.

 

“Özel hastanelerde sizde artık fark ücreti ödemeyin”

 

 

 

 

 

 

 

 

SGK’lı artık özele ücret ödemeyecek !

Şimdi FİYAT ALIN!