07 Ağu 2014
Ağustos 7, 2014

Yabancılar için sağlık sigortası

2 Yorum

Yabancılar için sağlık sigortası hakkında

    Yeni yönetmelik doğrultusunda,  yabancılar için sağlık sigortası zorunluluğu getirilmiştir.Uzun süre ikamet izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar gerekli olan belgeler arasına saplık sigortası bilgilerinide eklemek durumundadırlar.

    İkamet izini almak için ,Yabancılar sağlık sigortası yaptırmaları zorunluluğu getirildi.  Sigortacılık konusuyla ilgili sektörü yakından takip eden pendik  ZEREN SİGORTA;  yabancılar için sağlık sigortası kapsamında şu aralar oldukça yoğun bir tempo içerisindedir.

Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar için Sağlık Sigortası Zorunluluğu

    Yabancılar Uluslararası Koruma Kanunu ile 11 Nisan tarihinde yürürlüğe giren yeni yönetmelik , aile ikamet izni ve uzun bir dönem içinde izin almak isteyen yabancılar sağlık sigortası zorunlu oldu.Aile ikamet izin ve uzun süre ikamet izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlara özel sağlık sigortası poliçe bilgilerinide gerekli belgelere eklemek zorundadır.

 Yeni yönetmelik doğrultusunda,  yabancılar sağlık sigortası zorunluluğu getirilmiştir.Uzun süre ikamet izni almak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar gerekli olan belgeler arasına saplık sigortası bilgilerinide eklemek durumundadırlar.

İkamet izini almak için ,Yabancılar sağlık sigortası yaptırmaları zorunluluğu getirildi.  Sigortacılık konusuyla ilgili sektörü yakından takip eden pendik  ZEREN SİGORTA;  yabancılar için sağlık sigortası kapsamında şu aralar oldukça yoğun bir tempo içerisindedir.

 

ZEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Batı Mah. Ihlamur sok. NO:20 k:1 Ofis:44 Pendik / ist

tel: 0554 315 80 81

zerensigorta@hotmail.com
zeynep@zerensigorta.com.tr

2 Yorum | Yabancılar için sağlık sigortası
  1. Yabancı Sağlık Sigortası 16 Eylül 2014 saat 12:25 Cevapla

    Yabancı Sağlık Sigorta bilgileriniz için teşekkür ederiz.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir